Затриманого в Луцьку адвоката суд звільнив з-під варти

Автор:
29 Вересня 2017 Волинь

Затриманий на хабарі адвокат Микола Сорокопуд не перебуватиме під вартою.

 

Таке рішення ухвалив 28 вересня 2017 року суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук, пише Волинь24.

 

Нагадаємо, затриманий на хабарі в Луцьку адвокат – чоловік народної депутатки, укропівки Ірини Констанкевич Микола Сорокопуд. 

На судове засідання прийшло декілька десятків адвокатів та родина Миколи Сорокопуда.

На початку засідання сторона обвинувачення клопотала про обрання для Сорокопуда запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на термін 60 днів із можливістю звільнення під заставу обсягом 134 720 грн. Сорокопуда підозрюють у вчиненні тяжкого злочину, передбачено ч. 3 ст. 168. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін 5-10 років. Прокурор зауважив, що обвинуваченому повідомлено про підозру, а вина підтверджується долученими доказами.

 

Відтак, зокрема, з метою унеможливлення впливу на розслідування, просили визначити міру запобіжного заходу саме у такому вигляді.

 

Сам підозрюваний зауважив, що ситуація створена не так задля впливу на нього, як на його дружину.

 

Окрім того, він заявив, що нині є адвокатом у кількох справах, де негласні дії ведуть представники департаменту, який його затримували, тому це ще один доказ, що його хочуть усунути від цих справ. Він каже, що підозра необгрунтована та містить суперечності, а повідомлення із смс-переписки, які йому пред’явили, нині нескладно підробити. 

 

Адвокат Сорокопуда Ольга Юнчик заявила, що його справа – полювання за адвокатами. Підозру вона назвала необгрунтованою. Немає, мовляв ризиків, про які каже прокуратура. Також Юник додала, що Сорокопуд утримує 90-річну матір, має низку відзнак.

 

До суду також подали заяви 5-ти адвокатів, які бажали взяти Сорокопуда на поруки. Зокрема, це Віктор Пилипчук, Андрій Козюра, Вадим Матвіїв, Вікторія Ханзарук. 

 

Зрештою, суддя Андрій Сівчук оголосив ухвалу – клопотання прокуратури задоволенню не підлягає. Як запобіжний захід Сорокопуду призначили особисте зобов’язання.Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини