Думки
Журналіст
5 Жовтня 2017

Кого атакує Ігор Гузь?

Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – Всеукраїнське громадське об’єднання «Атака».

Над назвою об’єднання, напевно,  ніхто довго не розмірковував, а скопіював його з болгарської націоналістичної партії «Атака».

5 Жовтня 2017 Думки

456

Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – Всеукраїнське громадське об’єднання «Атака».

Над назвою об’єднання, напевно,  ніхто довго не розмірковував, а скопіював його з болгарської націоналістичної партії «Атака».

http://www.ataka.bg

Мабуть варто нагадати, що для Ігоря Гузя створювати, розвалювати та перебігати з партії в партію – звична і буденна справа. І робить він це регулярно. Швидше рак на горі свисне, ніж Ігор Гузь припинить займатися політичною міграцією.У статті «Вчасна зрада – головне політичне кредо Ігоря Гузя» Сергій Шаповал детально проаналізував усі політичні перебіжки Ігоря Гузя.

http://www.volynpost.com/blogs/1348-vchasna-zrada–golovne-politychne-kredo-igoria-guzia

В кінці 90-х років Ігор Гузь вступив до лав ВО «Тризуб». 2001 року очолив «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та того ж року вступив до лав «Нашої України». Гузь швидко розвалив осередок «МНК», а на його основі створив кишенькову організацію «Національний Альянс».

У  2008 році подався до партії Віктора Балоги «Єдиний Центр», згодом, опинив в лавах «Батьківщини». У 2010 році Ігор затесався у члени партії В’ячеслава Кириленка «За Україну», а вже наступного, 2011 року Гузь змінює своє партійне обличчя і стає «фронтовиком» у партії Арсенія Яценюка «Фронт Змін». З 2013 року Ігор став партійцем ВО «Батьківщина».
У 2014 рік притесався до «Народного Фронту» і нині очолює обласну організацію цієї уже не популярної політичної сили. Мабуть, розумію, що корабель партії Яценюка дав глибоку тріщину, Ігор почав всіляко загравати з очільником волинського «Укропу» Ігорем Палицею.

І ось нарешті пішов в атаку… Але хай народ не вводить в оману атакуючий гучнослівний Гузь. Бо його атака спрямована зовсім не проти бариг-олігархів, корупції, бідності і економічної кризи. Атакуватиме Гузь крісло нардепа, яке для нього стало метою і самоціллю діяльності. Перетворилося у рідне. Тому нове громадське об’єднання Гузя доцільніше було б назвати «В атаці за тепле крісло».


Залишити відповідь

2 Коментарі На "Кого атакує Ігор Гузь?"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Gruz
Гість

Справедливості ради варто зазначити, що він не “швидко розвалив осередок «МНК», а на його основі створив кишенькову організацію «Національний Альянс», а створив і розвинув тут МНК до однієї з найпотужніших регіональних молодіжок України. А вже потім створив “Національний Альянс” через кризу в МНК. Про кишеньковість – так. Гузь гівнюк наразі і є йому купу чого закинути. Але коли ви перекручуєте інформацю, то ви такі ж самі.

Богдан
Гість

Ще один штрих до портрету Гузя. У нього є дітище, на якому піариться – “Бандерштат”- ” фестиваль українського духу”. Відповідно до назви й концепції на заході не може звучати російська мова. Але так мало б бути… Насправді російська прописалася на сцені фестивалю. Можете знайти в Ютубі записи. Вже три роки кажу організаторам, щоб навели порядок, але їм це непринципово. Гузь також проігнорував звернення.
Отже, в статті все сказано вірно, Гузю важливі не принципи, які декларує, а дивіденти, які він на тому заробляє!

Популярні блоги
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
Український пасажирський транспорт: коли поїздка перетворюється у пекло
Літо – пора масового відпочинку і подорожей. Але для того, щоб втілити заповітні мрії про море, озеро, гори чи відкрити для себе нові міста ...