Шашку запалив я, і я би цей Парламент спалив! – нардеп про кинуту у Раді “димовуху”

6 Жовтня 2017 Новини

Димову шашку у приміщенні сесійної зали ВРУ запалив нардеп від ВО «Свобода» Юрій Левченко.

11111111111111111111_d5a47

Про це він заявив із трибуни ВРУ, – повідомляє Вголос.

«Присягаю на вірність Україні. Зобов’язують усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватись Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах своїх співвітчизників.Це присяга нардепа, яку складав кожний із тут присутніх. Але, на жаль, більшість цю присягу не виконує. Більшість наплювала на Конституцію. Щоб не було зараз ніяких спекуляцій і звинувачень, я офіційно заявляю з трибуни і беру на себе відповідальність: ту шашку димову (щойно у залу Ради залетіла димовуха, – ред.) запалив я! І вважаю, що я зробив правильно. Бо я би цей Парламент спалив! Щоб він не робив те, що він робить: ті антиконституційні речі. Щоб він не порушував присягу, щоб ви всі не знущались над українським народом. Я ту шашку запалив і запалю ще багато разів, щоб не було цих зрадників тут!» – заявив Левченко.

Нагадаємо, раніше Левченко заявив, що у сесійній залі ВРУ зараз відбувається зрада національних інтересів України.

Врешті, 229 нардепів таки підтримали законопроект №7164. Таким чином Рада продовжила на рік особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі.

«№7164 – ганебний проект Президента, який має подовжити на рік дію федеративного закону, що був ухвалений незаконно минулим скликанням. В тому законі прописана народна міліція для бойовиків, народна прокуратура для бойовиків, можливості прямого зв’язку бойовиків із РФ. По суті, не буде у нас одної політики міжнародної – вони самі собі вирішуватимуть, як і з ким зв’язуватись. У тому законі фактично прописана амністія для бойовиків на Сході. Якщо ви це проголосуєте, якщо ви це все обговорюєте – ви зрадники української нації!» – пояснив Левченко.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про