no category
Аспірант, викладач екології
9 Листопада 2017

У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?

Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно взяти хоча би провінційне туристично привабливе містечко Трускавець, чисельністю понад 28 тисяч мешканців. Це місто виглядає набагато привабливішим, аніж Луцьк.

9 Листопада 2017 no category

Пройшовся центральними вулицями Луцька. Похмура осіння погода і не менш похмурі клумби та газони. Таке враження, що ті, хто керує містом, так глибоко поринули у вир боротьби за владу, що на красу і презентабельний вигляд обласного центру Волині їм начхати. І почуття прекрасного і природнього в них просто атрофувалося. 

Зовсім інший приклад демонструє невеличке провінційне містечко Трускавець. Там міська влада чудово розуміє важливість естетичного вигляду клумб та газонів, які милуватимуть око перехожих.

Цікавий факт: розробкою і реалізацією проекту з озелення та благоустрою Трускавця керував викладач біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки Юлія Козак.

На фото (зроблені також пізньої осені) можна відчути різницю у підходах або ж узагалі їх відсутністю.

1а

2a

3a

4a

5a

6a

 

7a

 

9a

8a

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Популярні блоги
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
$j(function () { $j(".ik-menu").tinyNav({header: 'Головне меню', active: 'current-menu-item'}); });