no category
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
9 Листопада 2017

У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?

Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно взяти хоча би провінційне туристично привабливе містечко Трускавець, чисельністю понад 28 тисяч мешканців. Це місто виглядає набагато привабливішим, аніж Луцьк.

9 Листопада 2017 no category

Пройшовся центральними вулицями Луцька. Похмура осіння погода і не менш похмурі клумби та газони. Таке враження, що ті, хто керує містом, так глибоко поринули у вир боротьби за владу, що на красу і презентабельний вигляд обласного центру Волині їм начхати. І почуття прекрасного і природнього в них просто атрофувалося. 

Зовсім інший приклад демонструє невеличке провінційне містечко Трускавець. Там міська влада чудово розуміє важливість естетичного вигляду клумб та газонів, які милуватимуть око перехожих.Цікавий факт: розробкою і реалізацією проекту з озелення та благоустрою Трускавця керував викладач біологічного факультету СНУ ім. Лесі Українки Юлія Козак.

На фото (зроблені також пізньої осені) можна відчути різницю у підходах або ж узагалі їх відсутністю.

1а

2a

3a

4a

5a

6a

 

7a

 

9a

8a

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні блоги
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...