У Розничах на Волині 19 грудня згоріло приміщення недільної школи

20 Грудня 2017 Волинь

Нова будівля знаходилася на вулиці Польова 27, поруч із молитовним будинком.

Про це 20 грудня 2017 року повідомили у прес-службі ВСЦ ЄХБ.

Зусиллями пожежників вогонь вдалося локалізували за дві години. Причини займання наразі невідомі. Завдяки тому, що вітер дув у протилежному напрямку від Дому молитви – приміщення для проведення богослужінь без ушкоджень.

Петру Матвійчуку, пастору місцевої церкви, зателефонували близько 20,00  і повідомили про займання приміщення недільної школи. У цей час служитель знаходився на зібранні в сусідньому селі.Як повідомляє служитель, обійшлося без жертв, оскільки під час займання в приміщенні знаходилася літня жінка. Вона не постраждала.

Пастор Петро Матвійчук зазначає:

Приміщення недільної школи було новим і за розмірами більшим, ніж сам молитовний будинок. Тут зосереджувалося багато духовної праці – навчальні групи, співанки, різні церковні зустрічі, також духовий оркестр тут проводив репетиції. Все було зроблено добре, сучасно, комфортно. Ми три роки користувалися цим і були задоволені – проте за дві години всього цього не стало.

Звертаємося до церков спільно молитися за вирішення ситуації та бути відкритими до потреб помісної церкви у селі Розничі.

З питань допомоги звертайтеся за телефоном пастора ‎0679797446 – Петро Степанович Матвійчук.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про