Волинь
депутат Луцької міської ради від ВО "Свобода"
22 Грудня 2017

Трудова міграція українців як фактор знищення титульної нації

Вже давно прийшов час порушити актуальну тему, про яку просто гріх мовчати, і водночас ‒ дуже боляче говорити. Відсоток українців, які емігрують в Польщу на заробітки або ж у пошуках кращої долі, на жаль, із кожним роком зростає.

22 Грудня 2017 Волинь

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що молоді хлопці та дівчата замість того, щоб старанно вчитись і здобувати собі висококваліфіковану професію, їдуть до польського пана і працюють щодня за нелюдським графіком на тяжких та малооплачуваних, за польськими мірками, роботах. Щоб змогти після повернення хоч якось прожити у власній державі. А жінки та чоловіки, які вже давно стали батьками, мають сім’ї та “червоні” дипломи, чи навіть звання кандидатів наук, просто в якусь мить кидають усе і їдуть на тяжку працю до Польщі, абсолютно не відповідну їх кваліфікації.Чому так відбувається? В жодній розвинутій країні світу люди не ставлять за самоціль покинути батьківщину якомога швидше, а навпаки ‒ майже кожен громадянин пишається своєю державою! Проте, на жаль, нашим людям немає чим пишатися.

Україна переживає важкі часи. А влада Гройсмана та Порошенка своєю бездіяльністю наче намагається знищити українську націю. І навіть не робить вигляду, що це не так.

Низькі заробітні плати при великих вимогах до працівника, мізерні пенсії, до неадекватності високі ціни на продукти, які постійно дорожчають, грабіжницькі тарифи на комунальні послуги, неймовірно дорога медицина та медикаменти… Не менш дороге навчання у вишах та ще й із процвітаючою корупцією та відміною стипендій на додаток. Ось перелік ще далеко не всіх речей, із якими стикаються громадяни України мало не щодня.

Складається враження, що нинішня влада Порошенка хоче, щоб увесь український народ був неосвіченим, хворим на усі існуючі недуги, жив на вокзалі та був неймовірно струнким! Здається, що єдине, про що явно хвилюються урядовці ‒ це те, щоб українці ніколи не страждали від ожиріння. Проте скільки не жартуй, та життя в нашій державі від того кращим не стає. І саме з цієї причини величезна кількість наших громадян покидає терени власної батьківщини, емігруючи в інші країни.

Український народ завжди славився своєю працьовитістю, витривалістю, обдарованістю. Проте чомусь його постійно намагалися стерти з лиця землі. Сьогодні, як би це абсурдно не звучало, до цієї справи докладають зусилля українські чиновники та урядовці. Кожен другий громадянин України ладен до сьомого поту працювати на польському городі, збираючи полуницю та бурівку для польського пана, замість того, щоб читати лекцію в затишній аудиторії з достойним званням кандидата наук у себе на батьківщині, яке давно знецінилось у наших краях, так само, як і звання: інженер, медик, науковець…

Прикро, що Україна в ХХІ столітті стала заручницею тяжкої долі і щодня потерпає від безвихідної ситуації. А нинішній уряд України наче запустив систему знищення української нації, залишаючи людей часто наодинці зі своїми проблемами. Напевно, влада не розуміє, що при такій демографії їй з часом не буде ким керувати. Або вона зацікавлена в свідомому скороченні чисельності української нації до 20 ‒ 25 мільйонів. Не дарма вже котрий рік в Україні не проводять перепису населення. Підозрюю, що він міг би показати жахливу картину соціально-економічної руйнації та рівень міграції з країни.

Кожен українець заслуговує бути щасливим у себе на батьківщині. Але скільки часу український народ іще повинен терпіти? Чекати поки влада хоча б не буде заважати людині реалізовувати себе і перестане красти. Наразі на ці питання важко дати відповідь. Але можу сказати однозначно, що влада Гройсмана та Порошенка, свідомо чи несвідомо, працює на знищення нашого генофонду та українців як нації. Або ж просто є мовчазним статистом і не має жодного бажання зупинити руйнівні соціальні процеси, які відбуваються в Україні.


Залишити відповідь

1 Коментар На "Трудова міграція українців як фактор знищення титульної нації"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Василь
Гість

Ще з початку війни в Авганістані стало зрозуміло що Союз приречений на розпад . Щоб втримати розробили план ” Перестройка ” ,ця спецоперації мала на меті збереження російської окупації на завойованих землях !!!
Не вийшло . Спочатку Прибалтика , потім Грузія і Україна розпочали боротьбу за Незалежність . В Прибалтиці це вдалося , а Грузії і ,Україні – ні . Тому зараз йде активне знищення українського народу !!! Це правда .
Піднімайтесь до боротьби за УССД . Не вірте кремлівським запроданцям . Слава Нації !

Популярні блоги
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
Український пасажирський транспорт: коли поїздка перетворюється у пекло
Літо – пора масового відпочинку і подорожей. Але для того, щоб втілити заповітні мрії про море, озеро, гори чи відкрити для себе нові міста ...