Волинь
політик, голова Горохівської районної організації ВО «Свобода», депутат Горохівської районної ради
27 Грудня 2017

Зарплата мера Горохова буде вдвічі більшою, ніж мера Києва?

25 грудня 2017 року відбулася позачергова сесія Горохівської міської ради, головним питанням якої було прийняття проекту бюджету міста Горохова на 2018 рік. Обуренню від поданих і прийнятих цифр немає меж!

27 Грудня 2017 Волинь

Судіть самі:

– доходи міського бюджету на 2018 рік – 10 670 000,00 гривень + 6 948 100,00 гривень іншої субвенції;

– бюджет розвитку міста Горохова – 1 200 000,00 гривень;

– утримання апарату міської ради (17 осіб разом із міським головою) – 3 225 451,00 гривень!

Звичайно, хочеться, щоби всі українці заробляли гідні гроші в своїй країні, щоб працювали тут, створювали сім’ї, народжували, ростили та навчали дітей, були самодостатніми та благополучними. Але в ситуації, коли маса горохівчан працює на «сусіднього пана», батьки змушені покидати своїх дітей заради кращого заробітку, мер міста Горохова без жодних докорів сумління дозволяє собі «забезпечувати щомісячне преміювання працівників ради без обмежень граничними розмірами».Чи є совість у міського голови забрати на себе та свій апарат виконавчого комітету майже весь єдиний податок із доходів фізичних осіб за цілий рік (3 500 000,00 гривень)?! Чи згідні з цим підприємці міста та інші платники податків?

Невже мер Горохова вдвічі більше працюватиме від мера Києва, плануючи отримувати в 2018 році заробітною плату в сумі близько 20 000,00 гривень в місяць, тоді як мера Києва погоджується на близько 10 000,00 гривень?

Чому, згідно з Законом про Бюджетний кодекс України, не були проведені бюджетні громадські слухання поданого проекту цього ганебного, одностороннього проекту бюджету?

Саме тому фракція ВО «Свобода» в Горохівській міській раді не голосувала за поданий найважливіший документ міста Горохова, адже вважаємо, що з таким паразитуючим керівництвом, без плану стратегічного розвитку міста, без жодних залучених інвестиційних проектів зовсім скоро місто Горохів може перетворитись у звичайне велике село.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні блоги
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
Український пасажирський транспорт: коли поїздка перетворюється у пекло
Літо – пора масового відпочинку і подорожей. Але для того, щоб втілити заповітні мрії про море, озеро, гори чи відкрити для себе нові міста ...