Україна заборонила в’їзд майже 1500 особам за відвідини анексованого Криму

13 Січня 2018 Новини

За фактами візитів на територію анексованого Криму ухвалено майже 1500 рішень про заборону в’їзду іноземним громадянам, серед яких – понад 100 артистів та діячів культури.

Про це 13 січня 2018 року повідомляє сайт «Українська правда» з посиланням на адміністрацію Держприкордонслужби України.

За даними відомства, протягом 2017 року складено майже 2,3 тисячі адмінпротоколів за ст.204-2 КУпАП за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Також виокремлено понад 810 осіб, які, можливо, перебували на території окупованого Криму.З початку поточного року вже виявлено понад 30 таких осіб. Одну з порушниць – громадянку РФ – спинили 12 січня в аеропорту “Київ”. Вона планувала потрапити в Україну рейсом з Мінська, однак під час прикордонного контролю з’ясувалося, що жінка незаконно відвідувала територію тимчасово окупованого Криму. Росіянці заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки та відправлено зворотнім рейсом, – повідомили у ДПСУ.

У відомстві нагадали, що у разі порушення іноземцями правил перетину адмінкордону з АР Крим в’їзд в Україну їм не дозволяється та приймається рішення про заборону в’їзду в Україну.

Звертаємо увагу громадян України та інших держав, що порушення порядку в’їзду на територію окупованої АР Крим через закриті урядом України пункти пропуску, у залежності від обставин, передбачає кримінальну (ст.332-1 КК України) та адміністративну (ст. 204-1 та ст. 204-2 КУпАП) відповідальність, – заявили у Держприкордонслужбі.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про