|  0 27 Січня 2018 | 18:18

Українець здобув медаль на етапі Кубка світу з фехтування

Богдан Нікішин привезе срібну медаль з німецького етапу Кубка світу.
Про це 27 січня 2018 року повідомляє сайт «Gazeta.ua».
Український шпажист Богдан Нікішин здобув срібну медаль на етапі Кубка світу з фехтування в німецькому Хайденхаймі.
У напруженому поєдинку за золоті медалі українець поступився японцю Казуясу Мінобе з рахунком 13:15.
По ходу турніру Нікішин виграв у швейцарця Бенджаміна Штеффена (9:6), італійця Едуардо Мунцоне (10:5), представника Казахстану Руслана Курбанова (10:7), італійця Марко Фікеру (3:1). У півфіналі наш спортсмен вибив з боротьби ще одного представника Італії Габріеля Чімміні (15: 8).
Також українці Юрій Тараненко і Ян Сич на етапі Кубка світу в Хайденхаймі вибули з боротьби в 1/32 фіналу, а Ігор Рейзлін і Максим Хворост поступилися в 1/16 фіналу.
Раніше українські фехтувальниці виграли золото Універсіади-2017.