Розенко анонсував прем’єру фільму «Таємні щоденники Симона Петлюри»

28 Січня 2018 Новини

В Україні цього року, крім прем’єри фільму «Крути 1918», очікується ще один патріотичний фільм – про Симона Петлюру.

Про це 28 січня 2018 року повідомляє кореспондент сайту «Укрінформ».

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час урочистостей, що відбулися біля Меморіалу пам’яті Героїв Крут на Чернігівщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Сьогодні ми не лише формально говоримо про те, що ми всі в Україні будемо проводити такі заходи. Пам’ять Героїв Крут ми хочемо увічнити в історії не лише через монументи. Ми з нетерпінням чекаємо в цьому році на прем’єру художнього фільму про Героїв Крут. Я переконаний, що цей фільм стане в один ряд із такими фільмами, як «Кіборги», який зібрав величезну аудиторію в цілому по Україні. Я переконаний, що він буде перекладений іноземними мовами та показаний по всьому світу. В цьому році ми очікуємо і прем’єру художнього фільму про Симона Петлюру – «Таємні щоденники Симона Петлюри». Це означає, що держава особливо звертає увагу на розвиток військово-патріотичного виховання в Україні. І так буде й надалі, – запевнив Розенко.

Він наголосив, що юнаки, які 1918 року загинули біля станції Крути, подали приклад кожному з нас – політикам, воїнам, волонтерам, нинішньому поколінню молоді. Розенко також зазначив, що нинішня молодь у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції належним чином захищає Україну від російських агресорів, і подякував їй за службу від імені українського народу.Як повідомлялося, цьогоріч у прокат вийде історичний фільм «Крути 1918. Захист». Це перший повнометражний фільм про легендарний бій студентів із більшовиками. Зйомки картини вже завершилися. Прем’єра в Україні запланована на 6 грудня 2018 року.

Як ми вже повідомляли, стартує робота над художнім фільмом про Степана Бандеру. У головній ролі – Антін Мухарський.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про