Завідувачка луцького садочка у робочий час застукали з чаркою в руках (ФОТО)

31 Січня 2018 Волинь

В одному з кафе, що в центрі Луцька, у розпал робочого дня побачили завідувачку дитячого садочка №19 Світлану Валько з чаркою у руках.

Вона сиділа за столиком з невідомим чоловіком та розпивала горілку, – пише ВІП.

У дитячому садочку виданню повідомили, що сьогодні завідувачки на роботі уже не буде, бо вона, мовляв, пішла у справах. Також зазначили, що на роботі Світлана Валько буде уже завтра.

Підтвердили й те, що завідувачка не перебуває ні на лікарняному, ні у відпустці.Нагадаємо,що раніше повідомлялося, що у Луцькому садочку №19 потруїлися діти віком від 3 до 5 років. Тоді ж діти продовжували відвідувати заклад у стаціонарному режимі. А керівництво дитсадка не приділило уваги інциденту та не забило на сполох. Про госпіталізацію дітей розповіди батьки, які збили на сполох.

 

Залишити відповідь

7 Коментарі На "Завідувачка луцького садочка у робочий час застукали з чаркою в руках (ФОТО)"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Тетяна
Гість

нічого страшного не бачу.Жінка сидить з своїм чоловіком.Вона ж не у садочку придітях пьє горілку…І мало лі що вона там пьє.Може у людей якась приємна дата, яку вирішили відмітити.Можна подумати що ми всі такі святі і ніколи не ходили раніше з роботи?

Ольга
Гість

Доброжелатєлі! Чим не догодила?

Свідома Лучанка
Гість

Може…. Але в 19 садочок ця дата кожен день. Дивно, що за межами садочка. Раніше це було в кабінеті, де приймають оплату!! Без сорому в середині робочого дня…. під шубку х холодцем.

Юля
Гість

шукайте інший садік! але ж як 19 садік без вас?( хто буде його гнобити ? не розумію людей в очі одне, а за садком поливають грязю.

Таня
Гість
Шановні за такі наклепи можна подати до суду. Конкретного часу не має, щоб підтверджував. Можливо вона сиділа після роботи або в обідню перерву. На скільки я знаю, то в них немає секретаря щоб приймав дзвінки. Ви куди звонили? На фото видно, що стопки не рюмки на горілку, а стакан на воду. Порада автору фото,будьте людянішіми, а не… І світ стане кращим. А про Світлану Йосипівну скільки її знаю нічого поганого сказати не можу, на рахунок садка вона молодчина робить все що може. А за межами вона людина як всі ми і має право десь посидіти теж.
Інна
Гість

І це кому не було,що робити?Сидіти завідувача чатувати в кафе.Шановні займіться якоюсь корисною справою,а ніж такою фігнею.Вона не садочку,і не в кабінеті пила,а в кафе.Зовсім небачу тут нічого страшного)))))))Всім бажаю ссвободи вибору!!!!!!!

Алла
Гість

Я рахую,що нічого зазорного в цьому не має,людина має право відвідувати кафе,не дивлячись на займану посаду.Мабуть це було дуже цікаво висвітлити ц
ю тему,можливо комусь потрібна вакансія…