Смійтеся на здоров`я!

31 Січня 2018 Новини

Сміх зменшує кількість цукру в крові, лікує від застуди і серцево-судинних захворювань. Сміхотливі люди на 40% менше, ніж похмурі, ризикують заробити серцево-судинні захворювання.

Знеболювальну дію реготу підтверджено багатьма дослідженнями. Особливо це стосується полегшення хронічного болю при артриті, ушкодженнях хребта, неврологічних захворюваннях.

Деякі лікарі вважають, що сміх провокує викид у кров ендорфінів — речовин, що володіють болезаспокійливою дію. І вже точно сміх — засіб, що сильно розслабляє м’язи.

Наша імунна система теж любить посміятися. Її реакція на сміх прямо протилежна реакції на стрес. Любителі посміятися справді рідше хворіють — це науково доведений факт.Регіт можна назвати «внутрішньою пробіжкою». Як і під час звичайної ранкової пробіжки, тиск спочатку підстрибує, а потім поступово опускається до рівня нижчого, ніж перед тренуванням.

По суті, сміх — це дихальна гімнастика. «Хо-хо» йде з живота (від діафрагми), «ха-ха» — від серця, з грудної клітки, «хі-хі» — від… третього ока.

Найбільше терапевтичне значення приписують саме глибокому сміху — реготу. Сміх вже давно призначають як засіб подолання стресу (науково доведено, що він пригнічує вироблення чотирьох основних гормонів стресу).

Вчені також з’ясували, що сміх безпосередньо впливає і на рівень цукру в крові.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про