У Луцьку створили підприємство «Луцькі ринки»

31 Січня 2018 Волинь

Депутати Луцької міської ради підтримали створення комунального підприємства «Луцькі ринки», яке має на меті впорядкувати діяльність базарів міста. Про це стало відомо у середу, 30 січня, під час пленарного засідання 37-ої сесії Луцької міської ради, – повідомляє «Перший».

«Підприємцям буде зручно і вигідно працювати», – сказав депутат міськради Борис Смаль.

Також він додав, що очільника підприємства визначать на конкурсній основі.

«Є багато зауважень. Проект рішення висунувся без обговорення. Було б логічно цей проект обговорити з підприємцями. Має бути чітка пропозиція іншого місця перенесення. Це рішення є поспішним», – заявив депутат Павло Данильчук.Ігор Поліщук натомість сказав, що цей проект є як ніколи на часі, адже створення підприємства приноситиме прибутки у міську казну та покращить умови праці для підприємців.

Самі ж підприємці поки скептично ставляться до КП.

«Покажіть, як це має виглядати. Підприємці впевнені, що їх законно хочуть усунути від торгівлі», – зазначила підприємець Тетяна Біскуп.

Почувши різні думки та пропозиції, депутати все ж таки проголосували за створення підприємства «Луцькі ринки». За результатами голосування 23 депутати проголосували «за», один – «проти» та 9 – утрималось від голосування.

Залишити відповідь

1 Коментар На "У Луцьку створили підприємство «Луцькі ринки»"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Балабеник
Гість

Тепер бабло буде в одного СМОТРЯЩОГО. Централізація.