Вартість біткоїна впала нижче $10 тисяч

31 Січня 2018 Новини

Курс біткоїна опустився нижче 10 тисяч доларів, це вже друге падіння за січень. Про це свідчать дані порталу Coinmarketcap, передає УНІАН.

Станом на 8:55 біткоїн трохи відіграв падіння і торгується на рівні 10151,8 долара за монету, що на 8,52 відсотка нижче, ніж добу тому.

Востаннє раз курс біткоїна опускався нижче позначки в 10 тисяч доларів 17 січня.

29 січня брокерська компанія «Фінам» запропонувала клієнтам взяти участь у торгах ф’ючерсними контрактами на біткоїн. Доступ до торгів зможуть отримати тільки кваліфіковані інвестори. Мінімальний обсяг контракту становитиме один біткоїн, термін його дії – один місяць. Розмір комісії «Фінама» за супровід угоди – 1,5 долара, біржового майданчика CBOE – 15 доларів. Код інструменту на біржі – XBTC.

Американське рейтингове агентство Weiss присвоїло криптовалюті Ethereum вищий, ніж біткоїну, рейтинг. Ethereum, який називають основним конкурентом біткоїна, отримав оцінку B, біткоин – З+. Хоча біткоїн домінує на ринку, а також являє собою «сильний бренд», він не отримав вищого рейтингу через проблеми зі швидкістю транзакцій і неготовність до термінового оновлення коду, пояснили в Weiss.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини