«Човники» обіцяють завтра знову заблокувати «Шегині», «Рава-Руська» та «Ягодин»

2 Лютого 2018 Волинь

У суботу на вісім годин перекриють дороги до пунктів пропуску «Шегині», «Рава-Руська» та «Ягодин».

Про це 02 лютого 2018 року повідомляє сайт «Zaxid.net».

У суботу, 3 лютого, мешканці прикордоння на вісім годин перекриють дороги щонайменше до трьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Йдеться про два пункти пропуску на Львівщині – «Шегині» та «Рава-Руська» та один на Волині – «Ягодин». Акція триватиме з 10:00 до 18:00.

Як повідомили організатори, на акцію протесту вийдуть люди, які досі незадоволені законом про новий порядок перетину кордону. Також вони зазначили, що ходитимуть по пішохідних переходах та щоп’ятнадцять хвилин пропускатимуть до кордону по десять машин. І не приховують, що таким чином хочуть ускладнити людям перетин кордону.

Буде трошки проблема, щоби люди відчули, що то непорядок, що той закон із часом на них також буде впливати, коли поїдуть щось собі купити на суму понад 50 євро. Чому ми не можемо на 500, до 500 євро, як було, купити товар і поїхати собі спокійно в Україну? – зазначив один із організаторів акції Володимир Васьків.

Нагадаємо, що мешканці прикордоння уже двічі протягом січня блокували дороги до пунктів пропуску, протестуючи проти зміни правил ввезення товарів в Україну, що почали діяти з початку року. Суть цих змін полягає в унеможливленні «човникового бізнесу», який став основним джерелом доходів для мешканців прикордонних районів. Останню акцію, яку організатори обіцяли провести 27 січня, було скасовано.Нагадаємо, від нового року українці можуть раз на добу без сплати мита ввезти товару на 50 євро. Якщо вартість товару – до 500 євро, його можна без мита ввести раз на три доби. Протестувальники вимагають скасувати такі нововведення.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про