Про таємний клан банкірів, що грабують країну, розказав колишній службовець СБУ (ВІДЕО)

11 Лютого 2018 Новини

А після інтерв’ю йому довелося виїхати з країни.

Про це 11 лютого 2018 року повідомляє сайт «УНІАН».

Усі жахи на вулиці Банковій. Про те, яка компанія отримує гроші з усіх платіжок за комунальні послуги та хто її керівник і про таємного банкіра президента – Макара Пасенюка. Чому він так полюбився багатим та впливовим і як став керувати компанією Валерії Гонтарєвої.

Про це та інше у сюжеті «Українських сенсацій».Київ, вулиця Інститутська, 9. У будівлі, будовою 18 століття, із першого дня мають справу з грошима. 100 років тому сюди приходили заможні кияни брати кредити. Сьогодні ж Національний банк України відповідає за стабільність курсу і банківський нагляд в ім’я економічного розвитку.

В реаліях же українці щодня відчувають діяльність цієї установи на собі. Відсоток девальвації, тобто знецінення, перевалив за 300 і майже сотня закритих банків.

Інформатор вперше зізнається журналістам: падіння гривні, тисячі ошуканих вкладників та мільярдні збитки – це природні наслідки великих оборудок на шалені суми.

Масові «вбивства» банків за 4 роки були не просто так. Таким чином «кіллери» фінансових установ дають початок ряду схем. Хто замішаний – про них говорять пошепки.

Про таємний клан банкірів, що грабують країну розкаже колишній службовець СБУ. Після інтерв’ю йому доведеться виїхати з країни.

Подібні фінансові товариства, як інвестиційна компанія ICU, довкола нас існують впродовж століть. Деякі відкрито, деякі – цілком таємно. Вперше журналісти розповідають історію створення ICU та всі підводні камені її існування та її зв’язок із найбагатшими людьми сьогодення.

Макар Пасенюк – Макар «Фінансист» або Макар «Гривня» – фінансовий важіль по відмиванню грошей екс-президента Януковича. Починаючи з 2014 року його називають прямим консультантом українського президента. Тільки з жовтня 2015 року по вересень 2016 року Пасенюк через ряд офшорів перераховував американській лобіській фірмі по 100 тисяч доларів щомісяця за послуги «просування економічних і геополітичних інтересів Уряду України». Простими словами – за позитивну рекламу начебто успішного керівництва країни під проводом Порошенка.

Дива Майдану: нові керівники країни продерлися до влади на ідеалах Революції Гідності, а від тієї «гідності» залишилися лишень гасла. Виявляється, насправді ж, з тими ж людьми, з якими працювала злочинна влада, нова – реформаторська – побудувала нову плідну співпрацю, вигідну винятково для себе.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про