|  4 22 Лютого 2018 | 18:40

На Чемпіонаті ДСНС України з гирьового спорту Волинь виборола срібні медалі (ФОТО)

21 лютого на базі спортивного комплексу Запорізької обласної організації ФСТ «Динамо» пройшов Чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту. Про це 22 лютого 2018 року повідомили в УДСНС України у Волинській області. За першість змагались 25 збірних команд рятувальників з усіх областей України та навчальних закладів системи ДСНС. Протягом всього дня проходили два етапи змагань: поштовх і ривок гирі вагою 32 кг. Після завершення змагань, відбулося урочисте нагородження команд-переможців. Так, у непростій боротьбі спортсмени із команди НУЦЗУ набрали найвищі бали та за сумою індивідуально-колективних балів команда здобула впевнену перемогу, срібло у команди волинських рятувальників, почесну бронзу виборола збірна У ДСНС України у Кіровоградській області. Щиро вітаємо «надзвичайних» хлопців із перемогою, зичимо міцності духу та гарної фізичної форми для майбутніх звершень!