|  0 6 Березня 2018 | 19:00

«Волинь» зігpала 1:1 з датським «Фремом»

ФК «Волинь» зустрілася з датським «Фремом» у контрольному матчі 6 березня. Про це 06 беpезня 2018 року повідомляє сайт «Волинські новини». Останній товариський поєдинок на другому турецькому зборі «Волині» розпочався зі своєрідного затишшя. Обидві команди берегли свої тили та потроху «придивлялися» одна до одної. У середині тайму краще «навела різкість» команда з Данії – її вилазка завершилась голом у ворота Віталія Неділька. Утім, пропущений м’яч якраз-таки розворушив «червоно-білих», і до кінця тайму вже вони постійно тиснули на ворота суперників. Як наслідок, в одному з моментів свого досягнув Володимир Коробка, який після «стінки» з Сіавашем та точного удару в нижній кут з лінії штрафного майданчика підсумував перший тайм – 1:1, повідомляють у прес-службі клубу. Другу половину гри майже повністю волиняни провели в атаках. Утім, нашим футболістам постійно чогось не вистачало у завершеннях атак – то акцентованості удару, то декількох сантиметрів, аби замкнути подачу чи простріл. Мабуть, найкращий момент для того, аби вирвати перемогу, на останніх хвилинах був у Руслана Марушки. Наш захисник отримав м’яч прямісінько у штрафному майданчику суперників, однак пробити по воротах йому так і не дали. Цей момент і став останнім у грі: команда Віктора Богатиря завершила збір нічиєю і уже завтра, 7 березня, повернеться до України. «Волинь» - «Фрем» 1:1 «Волинь»: Неділько – Сухомлинов (гравець на перегляді, 46), Марушка, Болденков, Чорноморець (Климець, 54) – Сафонов (Герасимюк, 66), Скоблов – Яковлєв, Сіаваш (Страшкевич, 46), Зарічнюк – Коробка (Муха, 71). Голи: Коробка (38) - ? (28)