Польща відклала реконструкцію Меморіалу орлят у Львові через напруженість у відносинах з Україною

13 Березня 2018 Новини

Польща відклала на невизначений термін капітальний ремонт Меморіалу орлят на території Личаківського кладовища у Львові через напруженість у відносинах з Україною.

Про це 13 беpезня 2018 року повідомляє сайт «Новий час».

Як повідомляє RMF24, незважаючи на плани уряду Польщі та виділені з бюджету гроші, у 2018 році буде проведено лише косметичний ремонт.

За неофіційними даними, в зв’язку з напруженою ситуацією в стосунках між Варшавою і Києвом, польська сторона прийняла рішення не звертатися за дозволом про реконструкцію до центральної влади, і вирішила обмежитися запитом щодо проведення косметичних робіт на кладовищі. Для цього потрібна лише згода міської влади.

На даний момент польська сторона не хоче відкривати поле для іншого потенційного конфлікту з Україною, – зазначає видання.

Протягом останніх років напруження між Україною та Польщею зростає через різне тлумачення історичного минулого.Одна з останніх гучних суперечок – це ухвалення у Польщі змін до закону про Інститут національної пам’яті, що передбачає покарання за публічне звинувачення польської нації в причетності до Голокосту і злочинів Третього рейху.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про