Волиняни взяли участь у всеукраїнському зібранні капеланів (ФОТО)

13 Березня 2018 Волинь

Військові священики єпархії взяли участь у загальноцерковному з’їзді капеланів у м. Дніпрі.

Про це 13 беpезня 2018 року повідомили в Управлінні Волинської єпархії Київського Патріархату.

Наша делегація, у складі двадцяти трьох душпастирів, була найчисельнішою, а їхню діяльність визнано однією з найкращих.

На форумі підсумували служіння священиків у силових структурах за 2014–2018 рр., обговорили концепцію подальшого розвитку військового духовенства у Збройних силах та інших воєнізованих формуваннях України, провели ряд лекцій та круглих столів, присвячених окремим сторонам діяльності капеланів.У рамках заходу панотцям вручено відзнаки. Зокрема, орден Великомученика Юрія Переможця та нагрудний знак начальника Генерального штабу отримав головний військовий капелан Волинської єпархії протоієрей Михайло Бучак.

Неабияке враження справив музей АТО в Дніпрі. Окрім постійної експозиції, капелани переглянули документальний фільм, створений під один із залів музею.

Учасники з’їзду пом’янули армійських душпастирів, котрі відійшли у вічність, а також військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи українську державу.

До речі, луцький священик Михайло Хімчак з 26 лютого по 1 березня взяв участь у навчаннях капеланів, які проводять душпастирське служіння для прикордонників. У головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. Генерал-майора Ігоря Момота, що в смт Оршанець Черкаської єпархії, о. Михайло прослухав лекції з основ охорони державного кордону, психологічної та медичної підготовки.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про