У Луцьку котів і собак пригощатимуть смаколиками у ЦНАПі

14 Березня 2018 Волинь

У луцькому ЦНАПі вперше в Україні запровадили можливість зареєструвати домашнього улюбленця. А всі, хто зареєструє тварину 15 березня, отримає смаколик для тварини.

Нагадаємо, у Луцьку ввели обов’язкову реєстрацію всіх хатніх тварин міста Луцька та впроваджують програму ідентифікації тварин жетонами з QR-кодом, – повідомили у ЦНАПі.

Для реєстрації домашнього улюбленця необхідно звернутися у ЦНАП. З необхідних документів з собою треба мати: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код власника домашньої тварини; ветеринарний паспорт для тварини (при наявності або у випадку розбіжності місця реєстрації та фактичного проживання); документ, що підтверджує право на пільги власника домашньої тварини (при наявності), платіжний документ та фото тварини.Власник реєструє улюбленця та отримує персональний онлайн кабінет. Отримавши спеціальний жетон з QR-кодом, тварина надійно захищена від втрати та отримує багато інших переваг.

Вартість жетону становить 40 гривень.

Цікаво, що нагоди запровадження нової послуги, всі, хто зареєструє тварину у ЦНАП 15 березня, отримає смачний подарунок для свого улюбленця від департаменту.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про