Волинь

На Волині люди перекрили дорогу лісовозам (ФОТО)

У селі Мосир Любомльського району жителі перекрили дорогу лісовозам, бо вони розбивають асфальт.

Вранці 22-го березня селяни перекрили дорогу до Мосира неподалік повороту на Ладинь, – пише Кордон.

За словами місцевих жителів, серед останніх інцидентів – коли фура з деревиною розтрощила огорожу, а водій втік.

Відтак під час перекриття дороги селяни насамперед вимагали у головного лісничого ДП “Любомльський лісгосп” Василя Романюкаполагодити огорожу.Крім того, йшлося і про перевантажування деревини просто на узбіччі дороги, хоча для цього у лісівників є спеціально визначені місця.

У відповідь Василь Романюк визнав, що й справді перевантаження іноді роблять на узбіччі, якомога ближче до місця рубки, але це для того, щоб не розбивати головної дороги.

Проте найбільше селяна нарікали, що автомобілі з деревиною постійно руйнують дорогу. Крім того, за словами селян, лісу почали вирубувати набагато більше, ніж раніше.

Також вони зазначають – торік за кошти Вишнівської ОТГ (300 тисяч гривень, ще стільки ж на умовах співфінансування мала виділити обласна влада, але обіцянка виявилася цяцянкою) було відремонтовано частину шляху від автотраси Піща — Верба — Павлівка до села Ладинь, втім сьогодні від ремонту немає й сліду.

Саме тому громада вимагала від лісівників допомагати в утриманні дороги, адже їхній транспорт руйнує її найбільше. Представник лісгоспу у свою чергу пообіцяв дослухатися до вимог громади, зазначивши, зокрема, що ремонт розпочнуть, щойно розтане сніг і добре підсохне.

Наостанок активісти зауважили, що коли лісівники не дотримають слова, вони знову перекриють дорогу і на цей раз людей буде значно більше.

 
Останні фото репортажі

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про