Великодні свята перетворились у справжню сусідську війну

Великодні свята перетворилися у справжню сусідську війну на вулиці Уласа Самчука в Луцьку. Олександр Дьячков каже, що живе тут з сім’єю вже 40 років. Переконує, що до цього ніколи конфліктів з сусідами не мав. Проте сьогодні – його не впустили до власного будинку.

Про це йдеться у сюжеті “12каналу“.

Чоловік каже, що два роки тому, частину сусідського будинку за адресою Уласа Самчука, 14 купила сім’я Самчуків та показує документи від 2005 року, на яких видно, що територія – спільного користування. Проте, Інна Самчук переконує, що це їхня приватна власність і пускати Дьячкових до їхнього власного будинку – не збирається. Розібратися між сусідами викликали слідчо-оперативну групу луцької поліції.Читайте також: У луцькому садочку працівники крадуть харчі, – ЗМІ

Натомість правоохоронці закрилися разом з господарями на подвір’ї у Самчуків. А коли вийшли – не змогли пояснити, чому не прийняли заяву У Дячкова. За словами останнього, документи нових сусідів вказують на прохід до будинку з іншого боку – зі сторони дитячої залізниці.

Однак, юрист каже, що це не причина закривати прохід. Юрист каже, щоб довести право проходу – варто звертатися до суду, а поки Дячкові думають, як потрапити до власної домівки.

11 Квітня 2018 Новини

Останні відео репортажі

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про