Луцький автозавод «Богдан» заявляє, що не співпрацює з Росією

У луцькому «Богдані» запевняють, що не співпрацюють з Росією. Ще У 2014 році завод відмовився від постачання двигунів російського виробника. Проте, як розповідає директор, кожен тролейбус – це п’ять – шість тисяч одиниць деталей, і аби знайти відповідні українські або європейські аналоги підприємству знадобилось три роки.

Про це йдеться в сюжеті “12каналу“.

З 2017 року на автозаводі «Богдан» не використали жодної російської деталі, додає очільник підприємства. Наразі, вони перейшли на вітчизняні аналоги. Однак, за бажанням замовника можлива європейська комплектація. Але тоді зростає і ціна, і тривалість доставки і складність обслуговування.Читайте також: «Богдан Моторс» закуповує деталі для тролейбусів у військових заводів РФ, – ЗМІ (ВІДЕО)

Найбільше автозавод співпрацює з Францією та Данією, каже Дмитро Писаний. Проте для сорока тролейбусів, які невдовзі відправлять у Кременчук – використали харківські двигуни, та й загалом на 90% вони укомплектовані українськими деталями. Також, потужності луцького «Автоскладального заводу №1» наразі дозволяють випускати до шести тисяч одиниць автобусів і тролейбусів на рік.

12 Квітня 2018 Волинь

Останні відео репортажі

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про