Луцьк готовий до Провідної неділі, – ЗМІ

Луцьк готується до Провідної неділі. Тисячі лучан наводять лад поблизу могил рідних, вивозить сміття та проводить благоустрій профільне підприємство.

Де сміття вивезти встигли, де відклали на останній день, то ж ще не прибрано. Кажуть, роботи багато, міських кладовищ – п’ять, ще й погода раніше прибиранню не сприяла. Про це йдеться в сюжеті “12каналу”.

Та це вже не місце, за яким повинен доглядати спецкомбінат комунально-побутового обслуговування. Він відповідає за площі, доріжки та могили тих, у кого немає родичів згідно спеціального реєстру. Інколи люди й самі більше смітять, аніж прибирають. Не викидають штучні квіти у смітник, а так – де попаде, аби подалі від могили. Щоправда, вже цього року представники УПЦ звернулися до мирян з пропозицією приносити лише живі квіти.Та продавці кажуть, що штучні квіти купують, як раніше. Попит є, а на Великодні свята кілька разів потрібно товар довозити.

Та перехожі кажуть, що це й не дивно. Адже штучні квіти в рази дешевші: від двох гривень до 150. Вазони живих можна придбати від двадцяти. А от гвоздики, троянди та тюльпани від тридцяти за одну штуку.

15 Квітня 2018 Волинь

Останні відео репортажі

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про