У Ковелі сміттєвий підрядник не прибрав кладовища до Провідної неділі

16 Квітня 2018 Волинь

У Ковелі ТзОВ «К.П.Верес» не повивозило сміття з кладовищ до Провідної неділі. 

Про це інформує Ковельська міська рада, – передає «ВолиньUA».

Влада Ковеля розірвала договори на виконання комунальних послуг з ТзОВ «К.П.Верес». Зокрема,  з 13 квітня – з утримання місць загального користування (кладовища, парки, набережна).

До цього ж часу підприємство мало б  підтримувати порядок на усіх об’єктах.
Зрозуміло, що до Великодня, Провідної неділі найбільше роботи було на міських кладовищах. Неодноразово були звернення до ТзОВ «К.П.Верес», аби вони доклали максимум зусиль, щоб там прибрати та повивозити усе зайве.Як зазначає начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, підприємство взятих на себе зобов’язань не виконало. Їх бездіяльність  зумовила накопичення сміття на кладовищах міста. Натомість, аби зняти з себе відповідальність, вони розвісили оголошення про припинення дії договорів.

Варто зауважити, що  11 квітня «Вересу» було надіслано акт-претензію  щодо неякісного надання послуг з утримання місць загального користування в м. Ковеля. Де, зокрема, зазначено: «За результатами комісійних обстежень, проведених 6,7 та 10 квітня за участі представників замовника та балансоутримувача – Ковельського КП “Добробут”, встановлено факт відсутності  належного прибирання ТзОВ “К.П.Верес” та значне накопичення сміття на території міських кладовищ – на вулицях Незалежності, 40 років Перемоги, Варшавській, що також підтверджується фотоматеріалами.

Це свідчить про невиконання ТзОВ “К.П.Верес” завдань з прибирання та вивезення сміття з території міських кладовищ згідно положень тендерної документації та умов укладеного договору про надання послуг з утримання місць загального користування від 26.01.2018р. №8.

Вимагаю протягом 3 (трьох) днів з моменту отримання акта-претензії усунути виявлені недоліки, а саме: здійснити прибирання та забезпечити вивезення усього накопиченого сміття з територій міських кладовищ та  прилеглих до них».

ТзОВ «К.П.Верес» не відреагувало на акт-претензію. У п’ятницю, 13 квітня, а далі – суботу і неділю  комунальникам довелось працювати на усіх згаданих об’єктах в посиленому режимі.  Звичайно, що в такі стислі терміни з усім об’ємом роботи справитись було нереально.

Читайте також: Луцька міська рада розірвала договір з «М.Ж.К.» на вивезення сміття

 


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини