Я ніколи не підпишу погодження на виступи тих, хто по різні сторони барикад із нашими воїнами, – Олександр Пирожик

16 Квітня 2018 Волинь

Перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик заявив, що ніколи не підпише погодження на виступи будь-кого, хто виступав і виступає в Росії та Криму й перебуває по різні сторони барикад із нашими воїнами.

Про це він заявив у коментарі «ВолиньUА».

«Подивували істеричні заяви та сопливі коментарі в соцмережах щодо Сергія Бабкіна. Замість того, щоб поминали померлих і молитися за упокій їхніх душ, налихословили без розбору, назгрібавши «мох і болото» і навіть не пробуючи розібратись у власній профанації. Чесно кажучи, мене мало цікавить думка ліберастів і тих, кому «какаяразніца». Більше цікавить думка наших бійців на фронті російсько-української війни, які захищають наші кордони від усілякої нечисті. А вона однозначна: тим, хто заробляє гроші на крові, гастролюючи до країни-агресора, – не місце на українських сценах!», – коментує істерику в соцмережах навколо вистави Сергія Бабкіна Олександр Пирожик.«Незаперечний факт: Сергій Бабкін виступав і в Росії, і в окупованому Криму. Він із нашими воїнами – по різні сторони барикад. І це для мене – основний аргумент. З ініціативи фракції ВО «Свобода» в Луцьку прийняте і діє рішення міської ради про заборону гастрольної діяльності осіб, які виступали в Російській Федерації та окупованому Криму. Правильне рішення, яке підтримують усі, хто пройшов крізь пекло цієї війни. Воно діє, і я його виконуватиму. Не для того приймаються такі рішення, щоб їх ігнорувати. І я ніколи не підпишу погодження на виступи будь-кого, хто виступав і виступає в Росії та Криму, і підпадає під це рішення», – стверджує свободівець.

Як ще один аргумент, він наводить ту обставину, що навпроти драмтеатру, в якому хочуть виступати ті, хто заробляє гроші на українській крові, – пам’ятна стела героїв, біля якої ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих на війні з Росією. На сходах драмтеатру лучани прощалися з загиблими під Волновахою, Маріуполем, в Іловайському котлі…

«Надавати їм сцену драмтеатру – це зрадити пам’ять цих хлопців. І я робитиму все, аби сценічні «бариги на крові» на кшталт бабкіних, насть і потапів не топтали своїми брудними ногами сценічні майданчики обласних комунальних закладів. Хто має іншу думку, радив би поїхати туди, на фронт. І запитати у тих хлопців, хто зі зброєю в руках протистоїть російським окупантам, хто з нас правий», – додає Олександр Пирожик.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини