6 із 10 звітних документів до ДФС волинські платники податків подають в електронному вигляді

17 Квітня 2018 Волинь

У першому кварталі 2018 року платники податків Волині подали до органів ДФС 209224 звітні документи.

Про це 17 квітня 2018 року «ВолиньUA» повідомили у Відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Із загальної кількості поданих декларацій 126995 надійшли в електронному форматі.

Таким чином, з початку року більшість усіх декларацій, які надіслано волинськими суб’єктами господарювання для опрацювання фахівцями ДФС,  – в електронному вигляді.

Як свідчить аналітика, більшу перевагу електронному спілкуванню з фіскалами надають юридичні особи. Зокрема, понад 70 відсотків від усіх поданих волинськими підприємствами та установами декларацій – електронні. Лише кожна друга декларація від підприємця – фізичної особи надіслана за посередництвом сучасних інформаційних технологій, –  інформує управління обслуговування платників ГУ ДФС у Волинській області.

Тож в ГУ ДФС у Волинській області звертаються до представників малого бізнесу з проханням активніше впроваджувати в свою діяльність сучасні електронні сервіси.

Зручність і простота в застосуванні, що не вимагає додаткових фінансових  та часових витрат, – це ті безумовні переваги звітування в електронному вигляді, які давно оцінили платники податків. Жоден з підприємців, котрий розпочав своє спілкування з контролюючими органами дистанційно, ніколи не повертається до паперової звітності. Громіздкі файли з паперами – це минуле століття, а сьогоднішній темп економічного життя та ділової активності вимагає сучасних підходів, які активно впроваджує в свою роботу ДФС України, – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.Якщо взяти до уваги, що електронний формат звітування виключає суб’єктивний чинник та корупційні ризики, ДФС і надалі максимально вдосконалюватиме діючі сервіси та пропонуватиме їх нові функціональні можливості з врахуванням потреб і побажань платників податків, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини