До волинських лісів збирається активна молодь на 13-ту «Звитягу»

17 Квітня 2018 Волинь

Вже тринадцятий рік поспіль молодь з усієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга», щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці.

Про це 17 квітня 2018 року «ВолиньUA» повідомили організатори.

Теренівка проходитиме з 5 по 8 травня 2018 року.

Метою «Звитяги» є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом ознайомлення з духовною спадщиною ОУН та УПА.Спробувати свої сили у грі можуть юнаки та дівчата віком від 16 до 28 років. Учасників «Звитяги» об’єднають у дві команди – сотні. Кожна сотня матиме свій прапор, а гравці носитимуть нарукавні пов’язки відповідного кольору. Завдання учасників – здобути прапор команди-суперника та зірвати якнайбільше пов’язок членів протилежної команди. Сотнями керуватимуть сотенні, які разом із проводом визначають тактику та стратегію гри своїх команд. Сотні складаються із роїв та чот, відповідно до устрою Української Повстанської Армії.

Особливістю теренівки є «третя сила» – близько трьох десятків диверсантів, які додаватимуть грі ще більшої динаміки.

Організатори «Звитяги» обіцяють учасникам гри масу яскравих вражень та драйв! Бажаєте здобути новий досвід, відчути дух побратимства, та єднання з природою? Тоді вам на «Звитягу»! Участь у грі безкоштовна. Для реєстрації переходьте за цим посиланням.

Організатори заходу: ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» за підтримки КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк», Волинської обласної державної адміністрації та Міністерства молоді і спорту України.

Контакти оргкомітету – 097 86 46 765; 093 62 75 825.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини