Турійська ОТГ на Волині вимагає ухвалити Антиолігархічний пакет законів

17 Квітня 2018 Волинь

Сьогодні, 17 квітня, Турійська ОТГ Волинської області одноголосно ухвалила звернення до Верховної Ради, в якому просить підтримати Антиолігархічний пакет законів.

Про це інформує «ВолиньUA».

За звернення проголосували усі 18-ть присутніх на сесії депутатів ОТГ. Ініціатором звернення є депутат Турійської селищної ради ОТГ від ВО «Свобода» Андрій Полячук.

«Найбільші виклики, які сьогодні постали перед українцями, це – війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше – непевність у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. Причиною цього є олігархія. Єдиний шлях подолати олігархію – це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, майже всі законопроекти якого зареєстровані у Верховній Раді», – зазначив Андрій Полячук.

У зверненні до парламенту містяться вимоги ухвалити пакети законів:

  1. Щодо повернення капіталів з офшорів i ліквідації схем виведення грошей з України;
  2. Демонополізації та ліквідації олігархічної моделі економіки;
  3. Заборони приватизації стратегічних підприємств;
  4. Деолігархізації енергетики та справедливих тарифів;
  5. Заборони торгівлі землею сільськогосподарського призначення.

«Ці законопроекти спрямовані на підрив самих основ олігархічного ладу в Україні. Необхідно якнайшвидше запустити цей процес, бо часу на бутафорні реформи вже немає – вікно можливостей для докорінних перетворень в Україні закривається, а наслідком залишення олігархів при владі може стати втрата держави. Наголошуємо, що проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції Гідності, а сьогодні є найпершим завданням від вашого працедавця – українського народу», – йдеться у зверненні.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини