Відновлений у Луцьку фестиваль «Оберіг» розширить географію

17 Квітня 2018 Волинь

Відроджений минулого року в Луцьку Всеукраїнський фестиваль авторської пісні та співаної поезії «Оберіг-2018» розширить географію концертів. Цьогоріч концерти учасників фестивалю відбуватимуться не лише в Луцьку, а й у Ковелі та Володимирі-Волинському.

Про це пише на своїй сторінці у ФБ заступник голови оргкомітету фестивалю Сергій Сівак.

«Плануємо звернутись за підтримкою в проведенні фестивалю до сусідніх із Луцьком обласних центрів, де існують потужні культуральні і бардівські традиції: Тернопіль, івано-франківськ, Хмельницький, Рівне, Львів. Існує попередня домовленість про включення у склад суддівського журі непересічної особистості, знаного музиканта, журналіста та богослова п. Романа Коляду», – пише Сергій Сівак.

Також, зі слів Сергія Сівака, одностайно підтримана ініціатива голови оргкомітету, першого заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика, аби і в цьому році кошти від продажу квитків були перераховані на потреби військовослужбовців 14 ОМБр ЗСУ, що дислокується у Володимирі-Волинському.Оргкомітет визначився і з точною датою проведення «Оберегу-2018». Відкриття фестивалю очікується 1 листопада 2018 року; 2 листопада – конкурсний відбір; 3 листопада – заключний Гала-концерт.

Нагадаємо, що Всеукраїнський фестиваль авторської пісні та співаної поезії «Оберіг» був відновлений торік  із ініціативи фракції ВО «Свобода» у Волинській обласній раді. 4 листопада 2018 року в Луцьку з тріумфом відбувся заключний Гала-концерт учасників та гостей фестивалю.

Читати також: Назвали імена всіх переможців відродженого фестивалю «ОБЕРІГ-2017» (СПИСОК)

За кулісами фестивалю «Оберіг» (ФОТО)


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини