|  2 1 Травня 2018 | 14:01

Лучанка Яна Беломоїна здобула «бронзу» у велогонці в Німеччині

Українська велогонщиця Яна Беломоїна, що спеціалізується в маунтінтбайке в крос-кантрі в оліпмійській дисципліні, здобула 3 позицію у велогонці в Хойбах, Німеччина.
Заїзд відбувся у неділю, 29 квітня, про це спортсменка повідомила власкора «ВолиньUA».
Спортсменка Яна Беломоїна приїхала третьою в дисципліні крос-кантрі в категорії HC, тобто на рівень нижча від кубка світу, гонка дає велику кількість очків для олімпійського відбору.
Яна Беломоїна поступившись тільки двом своїм суперниця, фінішувала третьою, першою стала німкенії, а  другою  - спортсменка з Польщі.
Наразі українка Яна Беломоїна перебуває в Австрії, де через тиждень напередодні кубку світу стартуватиме у новій велогонці.
[caption id="attachment_58090" align="aligncenter" width="620"] Яна Беломоїна під час гонки в Німеччині[/caption]