За виготовлення оковитої в гаражі лучанину 2 роки «висітиме дамокловим мечем» «трієчка» за гратами

3 Травня 2018 Волинь

Волинянина засудили до 3 років позбавлення волі за організацію діяльності підпільного цеху з виробництва фальсифікованої «оковитої».

Про це 03 травня 2018 року «ВолиньUA» повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

Жителя Луцька у судовому порядку визнано винним в організації виготовлення алкогольних напоїв, з підробленими марками акцизного податку, шляхом відкриттям підпільного цеху, а саме у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199 та ч.2  ст.204 КК України.

Так, свій незаконний бізнес із виготовлення сурогатної горілки  лучанин організував в одному з гаражних кооперативів обласного центру, не маючи на це відповідних дозволів.Співробітниками підрозділів податкової міліції Волині поставлено крапку на злочинній діяльності підприємливого громадянина. Відтак, згідно рішення суду, винуватця притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, з іспитовим строком тривалістю 2 роки. Також, судом прийнято рішення  про знищення предметів вчинення злочинів та незаконно виготовленої продукції, яка не відповідала вимогам чинного державного стандарту.

Наголошуємо, що  триває проведення операції «Акциз – 2018», метою якої є припинення незаконного виробництва та розповсюдження підакцизної продукції. А тому ГУ ДФС у Волинській області звертається до усіх небайдужих громадян з проханням негайно повідомляти про виявлені факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів на номером: (0332) 777-102.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про