Звільнили водія луцької маршрутки, який затис хлопчику ногу та продовжив рух

4 Травня 2018 Волинь

Водія маршрутки №2 звільнили через інцидент, коли він затис дитині ногу і поїхав.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці перший заступник міського голови Григорій Недопад, – іфнформує “Волинь24“.

Нагадаємо, у неділю, 29 квітня, водій маршрутки №2 затис ногу хлопчику, якому близько 4 років. Дитину маршрутка протягнула близько 5 метрів.

Після цього водій не вибачився перед батьками, а навпаки – обматюкав їх.“Водія, який затис хлопчикові ногу в маршрутці, нині усунуто від виконання професійних обов’язків”, – зазначає Недопад.

Звільнили водія луцької маршрутки, який затис хлопчику ногу і поїхав

За його словами керівництво автотранспортного підприємства «Санрайз», яке обслуговує даний маршрут, провели службове розслідування.

“Встановлено, зокрема і зі свідчень очевидців, що хлопчик виходив із маршрутки сам, автобус у цей час стояв на місці і не рухався, тому певні моменти, озвучені раніше, не зовсім точні”, – наголошує чиновник.

Водночас, у коментарі під дописом лучанка Дарья Окружко зазначає, що вона була очевидцем події та подала інформацію у ЗМІ. Проте з нею, як з очевидцем, ніхто не спілкувався.

“Я була безпосередньо очевидцем цього інциденту та подала інформацію у ЗМІ, а мій друг зупиняв маршутку та витащив малого. Мені цікаво з ким ви спілкувались, адже ми та батьки постраждалого хлопчика були єдиними пасажирами маршрутки”, – коментує вона.

Звільнили водія луцької маршрутки, який затис хлопчику ногу і поїхав
Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про