Заступник голови облради обіцяв шачанам підтримати проект «Курорт-Шацьк»

9 Травня 2018 Волинь

На черговій сесії Шацької районної ради депутати розглянули питання реалізації програми туризму та рекреації в Шацькому районі.

Про це 09 травня 2018 року повідомляє сайт «Район.Шацьк».

Користуючись присутністю заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика, голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець запитав його думку про те, чи потрібно надалі розвивати курорт в районі, оскільки на сесії обласної ради депутатами двічі блокувалося рішення про зміни до обласної програми розвитку туризму та рекреації, відповідно стопорилося питання «Курорту-Шацьк» та фінансування проведення бальнеологічних досліджень, над яким так наполегливо протягом минулого року працювали в районі спільно з обласною адміністрацією.Намагався пояснити свою позицію депутат обласної ради Володимир Дибель (він – один із тих, хто не підтримав рішення): Шацьк – курорт не державного, а місцевого значення, та й для цього статусу потрібно вирішити чимало проблем. Якщо ж давати району статус курорту місцевого значення, то бальнеологічні дослідження води санаторій «Лісова пісня» зможе зробити своїм коштом.

Що, для усього району? – апелював Василь Голядинець, на що Володимир Дибель відповіді таки не знайшов.

Голова РДА зазначив, що найперше треба завершити бальнеологічні дослідження, результати яких покажуть, як діяти далі: створювати курорт місцевого чи все- таки державного значення.

Докладно розібратись у ситуації обіцяв Олександр Пирожик та врахувати позицію Шацької громади при наступному розгляді питання на сесії обласної ради.

Читайте нас у мережі Фейсбук, якщо бажаєте бути першими!

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про