Московські та українські олігархи організували собі сафарі на українців на лініії зіткнення, а Порошенко з генералами їм потакає, – волинянин Петро Нагайовський

9 Травня 2018 Волинь

Сьогодні вночі під Попасною ординці атакували наш блок -пост. Є вбиті і поранені.

Про це 09 травня 2018 року на своїй сторінці у Facebook повідомив іваничівець Петро Нагайовський.

Цілу ніч йшов тяжкий бій. Хлопці вистояли. Ось така ціна мінських домовленостей. А Поршенко категорично забороняє вести вогонь у відповідь, під страхом кримінальної відповідальності, – зазначає іваничівець.

Світлина від Петра Нагайовського.В 15-му (тоді автор перебував у складі 51-ї ОМБр із Володимира-Волинського – ред.) один з генералів прибувши до мене на школу-інтернат сказав: «За то, что ви откріваєте огонь ми будем садіть вас в тюрму!» Я назвав його сєпаром і хлопці під автоматами вивели його за територію, до больнички. От шороху було, – додає він.Світлина від Петра Нагайовського.Московські та українські олігархи організували собі сафарі на українців на лініії зіткнення. А Порошенко з генералами ім потакає, – констатує Петро Нагайовський.

Читайте нас у мережі Фейсбук, якщо бажаєте бути першими!

Залишити відповідь

1 Коментар На "Московські та українські олігархи організували собі сафарі на українців на лініії зіткнення, а Порошенко з генералами їм потакає, – волинянин Петро Нагайовський"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Спрвдлвість
Гість

Мородер. Є свідки іє відбитки.