У найдосвідченішого гіда урочища «Вовчак» на Волині – ювілей

Автор:
9 Травня 2018 Волинь

70-річний ювілей відзначає сьогодні, 9 травня 2018 року, відомий учитель-історик, найдосвідченіший гід історико-культурного комплексу «Вовчак. Волинська Січ» Юрій Манелюк.

«Сьогодні уродини в нашого побратима, наставника, колеги, учасника Революції Гідності, гіда в урочищі Вовчак Юрія Петровича Манелюка! Святкує 70-річний ювілей! Ми з побратимами вітаємо ювіляра та бажаємо міцного здоров’я і здійснення всіх мрій та ідей в ім’я Української нації!» – написали «вовчаківці» на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Привітати ювіляра до села Вербичне на Турійщині, де нині мешкає ювіляр, прибули його родина, друзі з Волині та Львівщини, побратими з урочища «Вовчак» та Турійської «Свободи» на чолі з його головою Андрієм Полячуком.«За вагомий внесок у відродження історико-культурного комплексу «Вовчак. Волинська Січ», виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму та любові до України, а також із нагоди особистого 70-річного ювілею» Юрій Манелюк відзначений Почесною грамотою Волинської обласної ради.

Вручити відзнаку та потиснути руку побратиму-ювіляру до Вербичного прибув і перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини