На Волині вирішать проблему сміття (ВІДЕО)

З січня цього року набув чинності закон “Про відходи”. Ним передбачено роздільний збір сміття.

У Луцьку ж міська рада вирішила його дотриматися по-своєму. Не раніше червня цього року. Саме влітку по обласному центру мають встановити по три контейнери: для сухого, рідкого сміття і пластику.

Зараз у місті понад півтори тисячі майданчиків для збору відходів. На кожен з них доведеться придбати ще по два контейнери, тобто загалом йдеться про додаткові три тисячі баків.

Про це йдеться в сюжеті “12каналу“.

На решту – грошей не виділили. Є і друга проблема. Згідно із розпорядженням Луцького міськвиконкому, з того ж першого червня Брищенський полігон перестане приймати невідсортоване сміття.Не кажучи – ще й про щурів. Ще один варіант розвитку подій – стихійні сміттєзвалища навколо Луцька. Адже міська влада ще й заборонила приймати сміття від навколишніх сіл.

Експерти Волинського ЦРУ пропонують шляхи вирішення проблеми – підтримати бізнес, який використає сміття, як сировину для виробництва.

Також пропонують розподіляти сміття не на три, а на п’ять фракцій. Стимулом населення до нововведень може бути зменшення плати. Хто викидатиме за старою звичкою – викладе коштів найбільше.

11 Травня 2018 Волинь

Останні відео репортажі

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про