Ковельчанка Ольга Падошик – чемпіонка України з вільної боротьби

14 Травня 2018 Волинь

8-11 травня в місті Миколаєві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження, за результатами якого буде сформована збірна команда України, що захищатиме честь країни на чемпіонаті Європи 17-19 червня в місті Будапешті.

Про це 14 травня 2018 року «ВолиньUA» повідомили у Ковельському міськвиконкомі.

Вдало виступили на цих представницьких змаганнях ковельчанки – вихованки ДЮСШ управління освіти Ольга Падошик та Діана Рисьова.

У категорії 39 кг Оля, здолавши спортсменок з Черкаської, Житомирської та Донецької областей, вийшла до фіналу. Впевнено перемігши суперницю з Івано-Франківщини з рахунком 12:2, ковельчанка стала чемпіонкою України. Побажаємо нашій землячці удачі та успіхів на європейській арені.Хороший результат показала і юна Діана, яка у своїй ваговій категорії 33 кг посіла достойне 5 місце.

Готували дівчат до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик, які висловлюють вдячність за допомогу в підготовці до чемпіонату відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету, підприємцям Олександру Чабану і Юрію Рахлінському, директорові Ковельського госпрозрахункового ринку Петру Сороці.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про