За час проведення АТО щонайменше 554 учасники бойових дій вчинили самогубство, – Матіос

14 Травня 2018 Новини

Про це йдеться у листі за підписом заступника Генерального прокурора України – головного військового прокурора Анатолія Матіоса до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Про це 14 травня 2018 року повідомляє сайт «УНН».

Даний документ є у розпорядженні «УНН».

У листі від 25 квітня 2018 року Головний військовий прокурор описує ситуацію у системі проведення психологічної реабілітації учасників АТО.З початку проведення АТО статус учасника бойових дій отримали майже 326 тис. осіб, 8489 з них зазнали каліцтва та поранень, 378 військовослужбовців загинули (станом на 01.04.2018). При цьому за час проведення АТО щонайменше 554 особи вчинили самогубство, — йдеться у листі.

За наведеною у документі інформацію, рівень забезпечення психологічною реабілітацію учасників АТО становив 0,1%.

Як повідомляв «УНН» з посиланням на Генштаб, кількість самогубств серед військових Збройних сил України протягом 2017 року зменшилася на 20% порівняно з попереднім роком.

У ЗСУ також зазначали, що протягом проведення антитерористичної операції на Сході України до 10% військовослужбовців отримали бойову психічну травму (БПТ) або мали посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), але 95% з них поверталися до строю.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про