Російських розпалювачів польсько-української ворожнечі видворять із Польщі

17 Травня 2018 Новини

Затримано росіянку, що брала участь у гібридних діях проти Польщі.

Про це 17 травня 2018 року повідомляє сайт «Polskie Radio».

Ще чотирьом особам заборонено в’їзд до Польщі. Усі вони брали участь у розпалюванні польсько-української ворожнечі.

Агентство внутрішньої безпеки затримало громадянку Російської Федерації Єкатєріну Ц., що була учасницею гібридних дій. Як повідомив речник міністра-координатора спецслужб Станіслав Жарин, затримана росіянка перебувала в Польщі від 2013 року. Найближчим часом вона має бути видворена з Польщі.Крім Єкатєріни Ц., ще чотирьом особам заборонено в’їзд на територію Республіки Польща. Усім п’ятьом особам інкримінують участь у розпалюванні польсько-української ворожнечі, підриванні польської точки зору на історичну політику і заміні її російською точкою зору, намагаючись «консолідувати проросійські середовища в Республіці Польща» навколо цих сфер.

З матеріалів Агентства внутрішньої безпеки випливає, що ці п’ять осіб здійснюють на території Польщі ворожу діяльність. Звідси рішення про затримання і видалення Єкатєріни Ц. і про чотири додаткові клопотання у справі заборони в’їзду на територію Республіки Польща, – сказав Станіслав Жарин.

За його словами, дії Агентства внутрішньої безпеки відбуваються згідно з законом про іноземців, і на цій основі направлено документ про видалення Єкатєріни Ц. із Польщі.
Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про