image
 |  2 18 Травня 2018 | 17:42

Ковельчанки завоювали «срібло» чемпіонату України з футболу

У смт. Плиски Чернігівської області відбувся чемпіонат України з футболу серед команд дівчат 2001 р. н. і молодших WU–17 вищої ліги.
Про це 18 травня 2018 року «ВолиньUA» повідомив начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк.
У змаганнях взяли участь 8 футбольних дружин. Вони були розділені на 2 групи по 4 команди у кожній.
У першій грі чемпіонату «Освіта–Волинянка» з рахунком 2:1 перемогла збірну Вінницької області. У другій - переграли колектив з Івано-Франківська (1:0), а у третій - розділили очки з спортсменками з м. Чернігова (0:0) і вийшли у фінал.
У вирішальному матчі волинянки поступились з рахунком 0:2 команді «Пантера» з м.Умані Черкаської області і посіли ІІ місце.
В складі збірної Волині срібними призерками чемпіонату України стали ковельчанки: Анастасія Кузьмич, Катерина Чумак, Софія Бабарика, Вероніка Суглобова та Вікторія Джала.
Команду до змагань готували тренери Сергій Логінов (м. Ковель) та Олег Бортнік (м. Володимир – Волинський).
Відділ молоді, фізичної культури та спорту вітає ковельських спортсменок та їх тренера Сергія Логінова з вдалим виступом у престижних змаганнях.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .