Мін’юст влаштував для дітей майстер-клас із приготування піци

2 Червня 2018 Новини

Міністр юстиції Павло Петренко, депутат від БПП Ірина Луценко та начальник головного територіального управління юстиції в Києві Станіслав Куценко провели для дітей майстер-клас із приготування піци в одному зі столичних кафе.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, захід присвячений до Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня.За словами Куценка, участь в заході взяли 25 дітей співробітників органів юстиції, які прийшли разом зі своїми батьками.

Він додав, що майстер-клас є символічним і проходить в рамках кампанії “Чужих дітей не буває”.

Читайте також: На Волині багатодітна родина поділилася таємницями виховання дітей

Як зазначила у свою чергу Луценко, “в Україні має бути більше 50 млн громадян. Тому в нас велика надія на наших дітей, а ще більша надія на наших батьків, яких ми разом з міністром Петренком намагаємося підтримати нашими законодавчими ініціативами”.

На важливості дотримання прав дітей наголосив і Петренко.

“У ментальності багатьох людей, в тому числі працівників державних органів влади, не тільки в Україні, лишається стереотип, що діти не мають прав… І питання щодо захисту прав дитини кореспондується у спілкуванні з їхніми батьками. А насправді дитина – це самостійна людина, і вона має право бути захищеною і бути обізнаною”, – наголосив Петренко.

Після цього учасники заходу за вказівками піцайоло Андрія виготовляли піци.

 

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про