|  7 7 Червня 2018 | 18:21

ФЦ «Ковель-Волинь» достроково став чемпіоном Волині

Гравці ФЦ «Ковель-Волинь» відіграли передостанню календарну гру ДЮФЛ Волині (Вища ліга) з командою «Агропродукт» (м.Горохів).
Про це 07 червня 2018 року «ВолиньUA» повідомили у Ковельському міськвиконкомі.
Турнірна ситуація складалася так, що наша команда була попереду на одне очко від суперників з Горохова, а тому перемога в цьому матчі гарантувала ковельчанам чемпіонство в сезоні 2017–2018 років.
З перших хвилин наші футболісти заволоділи перевагою і  Назар Дрегель завершив одну з атак голом. На жаль, не використавши декілька моментів, хлопці пропустили контратаку і суперник зрівняв рахунок.
У середині першого тайму гравці Футбольного Центру забивають ще один гол у ворота гостей (відзначився Владислав Шулипа).
Перший частина матчу завершилась з рахунком 2:1.
У другій половині гри юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» захопили ініціативу і довели, що чемпіонство поправу належить їм.
Впродовж другого тайму відзначилися Владислав Шулипа і Артем Ющук, встановивши кінцевий результат матчу – 4:1.
Вітаємо чемпіонів та їхнього тренера Юрія Романчука і бажаємо перемог у майбутньому.