Інваспортсмен із Луцька здобув 5 золотих медалей на чемпіонаті України з кульової стрільби

Автор:
11 Червня 2018 Волинь

Лучанин Олександр Колодій став кращим спортсменом чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху, здобувши 5 золотих медалей.

Змагання тривали з 30 травня по 5 червня у Львові. Спортсмени з Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» загалом здобули 7 золотих медалей, 2 срібла та бронзу.

Тренер спортсменів, заслужений тренер України Олександр Платонов розповів про перемогу лучан, – пишуть “Волинські новини”.

«Спортсмени Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» долучилися до змагань у Львові та показали високі результати. У стрільбі з пістолетів серед жінок майстер спорту України Наталія Димитрашко здобула срібну та бронзову нагороди. Ще два золота і одне срібло поклала в скарбничку волинської команди в стрільбі з гвинтівки майстер спорту України міжнародного класу Світлана Яценко.Окрім цього, п’ять золотих медалей здобув лучанин заслужений майстер спорту України Олександр Колодій. Він переміг у всіх вправах зі стрільби із спортивних пістолетів та став кращим спортсменом чемпіонату», – розповідає тренер.

Зауважимо, що спортсменів тренує і заслужений тренер України Вікторія Свереда.Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини