Думки
керівник Волинського осередку "Сокіл"
14 Червня 2018

Так, полковнику!

«У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю»

Важкі часи породжують важкі випробування. Великі часи породжують великі події. Час війни породжує нових Героїв. Українська земля сповнена славними іменами Великих героїв і Ти – один із найвеличніших з них.

14 Червня 2018 Думки

Ти був тим, хто народився і жив у час тяжкий, і в той жн момент, славетний і вирішальний для України.

Ти був шляхетного роду. І з юності своєї, Ти став на боротьбу за права свого народу. Тебе гукала боротьба. Кров предків здіймала твій дух.

Ти був кмітливим, розумним, винахідливим. Тебе не зупиняло ніщо. Словом і Чином Ти боровся за українську державу за свою українську націю. Ні польська поліція, ні фронт чи полон не зупинило Твій Дух, не зламало Тебе. Ти здобув славу на фронтах і перед масами.

Ти, мій Полковнику, створив одну з найідеальніших структур того і мабуть цього часу. Структуру, яка наповнилась сотнями нових відомих нам і всьому світу Героїв і багатьох невідомих Героїв «що їх кості порозкидані або тайком поховані». Структуру, що діяла по законам честі, вірності, справедливості, відвазі. Ворог тремтів і ненавидів їх через своє безсилля.Створена Тобою організація творила Чин гідний великих чинів цього світу. І головне твоя організація, як і твій чин Безсмертні.

Ворог пішов на останній крок. На підлий крок. І не дивлячись на те, що Ти був далеко від Батьківщини. Що програвши битву Ти повернися, щоб перемогти у війні. Та він не убив Тебе. Він прославив Тебе. Він викликав велику помсту у народу за загибель Свого Лицаря.

Ти залишився живий у серці своєї землі, своєї нації. Приклад для унаслідування. Смолоскип і Провідник.

Про тебе написано тисячі гарних слів. Дозволь мені привітати Тебе.

З річницею Тебе Україно, з річницею Тебе вірний Полковнику свого народу.

Так Полковнику ! Ми виконаємо наказ ! Здобудемо українську державу, здобудемо свободу, не дозволимо нікому плямити слави ні честі нашої нації!

Сьогодні 127 років Сину української землі Євгену Коновальцю.


Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні блоги
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
Український пасажирський транспорт: коли поїздка перетворюється у пекло
Літо – пора масового відпочинку і подорожей. Але для того, щоб втілити заповітні мрії про море, озеро, гори чи відкрити для себе нові міста ...