image
 |  2 16 Червня 2018 | 08:34

Чим вражав чемпіонат Волині з футболу?

Чемпіонат Волині з футболу: «Луцьксантехмонтаж-536» здобув четверте золото поспіль.
15 червня відбулася історична подія у волинському футболі: «Луцьксантехмонтаж-536» здобув четверті золоті медалі підряд, - інформує «Волинь24».
Чотири роки поспіль представникам луцького будівельного підприємства немає рівних у волинському футболі.
У четвер достроково за 2 тури до закінчення "ЛСТМ" оформив чемпіонство!
Матч відбувався за сильного дощу, що в цілому не завадило командам показати цікавий футбол.
Уже в першому таймі рахунок був 2:0, після перерви гравці "Стиру" зуміли скоротити відставання, але голи Олександра Неделюка і Тараса Кабанова поставили все на свої місця! Перемога 4:1.
Вітаємо всіх, хто вболівав за ЛСТМ та граючого президента команди Ігоря Чорнуху, з таким чудовим здобутком.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .