|  2 17 Червня 2018 | 12:00

«Ковельчанка» виборола «срібло» на турнірі з міні-футболу

У Маневичах відбувся турнір з міні - футболу серед дівчат 2006 року народження.
Про це 17 червня 2018 року повідомляє сайт «Про Ковель».
У змаганнях взяли участь 5 команд: «Ковельчанка», ДЮСШ смт Маневичі, «Буг» (м. Сокаль Львівської обл.), збірна м. Кобиляки (Полтавська обл.) та «Легіон» (м. Луцьк), - повідомили у відділі молоді, фізичної культури та спорту Ковельського міськвиконкому.
Матчі проходили за коловою системою. Наші спортсменки перемогли сокальчанок з рахунком 9:0, лучанок – 6:2 та футболісток з м. Кобиляки – 6:0. Проте вони поступились місцевій команді - 0:4. За підсумками - вибороли друге місце.
На урочистому закритті призерам та переможцям було вручено кубки та грамоти, а гравцям – медалі.
Двоє дівчат з нашого міста отримали від організаторів змагань індивідуальні призи, як «найкращий захисник» - Анастасія Тарасюк, «найкращий гравець» - Валентина Масловська. Крім цього, Валентина посіла перше місце у конкурсах з жонглювання м’ячем та ударів на точність і здобула подарунок від колишнього гравця збірної України та київського «Динамо» Тараса Михалика.