Путін чекає негативної реакції українців на присвоєння частинам російської армії назв українських міст, – Олександр Скіпальський

2 Липня 2018 Волинь

Присвоївши частинам російської армії назви українських міст, президент РФ Володимир Путін розраховує на негативну реакцію українців.

Про це 02 липня 2018 року повідомляє сайт «ГОРДОН».

Таку думку в коментарі виданню «ГОРДОН» висловив екс-заступник голови Служби безпеки України Олександр Скіпальський.

Це елемент пропаганди. Путін гне свою лінію, що розпад СРСР – це трагедія. Він відмовляється визнавати повноцінність української влади й усієї нашої країни, тому здійснює такі кроки. У такий спосіб Путін сподівається підвищити свій авторитет серед росіян. До того ж, він розраховує на резонанс в Україні. Тобто Путін чекає негативної реакції українців на присвоєння частинам російської армії назв українських міст, – сказав Скіпальський.

За його словами, Україні потрібно дотримуватися курсу «подалі від Москви».

Звичайно ж, присвоївши українські назви частинам у РФ, Путін розраховує і на проросійськи налаштованих громадян України. Це нахабний і цинічний крок. У відповідь на нього ми маємо проводити курс, суть якого – подалі від Москви. Для цього, зокрема, необхідно звеличувати своїх справжніх героїв, тримати курс на НАТО та ЄС, а також боротися із розкраданням країни. А в Росії нехай бісяться – нам на це начхати, – наголосив Скіпальський.

30 червня Путін підписав низку указів, якими перейменував частини російської армії, присвоївши їм назви українських міст. Зокрема, почесне найменування «гвардійський Львівський» тепер носить 6-й танковий полк російської армії, 163-й танковий полк дістав назву «гвардійський Ніжинський», а 68-й танковий полк перейменовано в «гвардійський Житомирсько-Берлінський».

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про