Рада заборонила рекламу «на стовпах»

3 Липня 2018 Новини

Верховна Рада внесла зміни до закону «Про рекламу» (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності).

Про це 03 липня 2018 року повідомляє сайт «Укрінформ».

За ухвалення законопроекту №3454 в цілому проголосували 228 народних депутатів при мінімально необхідний кількості у 226, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

Це надзвичайно простий законопроект, який передусім спрямований на забезпечення безпеки, оскільки йдеться про заборону розміщувати рекламні конструкції на опорах мереж. До комітету надійшло сім поправок, жодна на яких не була врахована, оскільки законопроект передбачав просто заборону розміщення реклами на такого типу конструкціях, – сказала голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Так, статтю 8 закону України «Про рекламу» доповнено новим пунктом, згідно з яким забороняється розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні, у тому числі опорах зовнішнього освітлення.Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про